Úrslit 2010

Hesar er tilmeldingarnar og úrslitini 2010. 

Epla-flising
1. Hanna Ziskasson 0.46.44
2. Fríðgerð Hansen 0.55.05
3. Arni Absalonsen 0.59.20 

Trolbøting FM
Sigurd Poulsen disk
Karl Jakob Ósá Eliasen 3.02.27
Eyðfinn Johansen 3.52.22
Petur Henry Kristiansen 3.21.50
Haldur Johansen 3.56.50
Øssur Thomsen disk
Jan Højgaard 3.12.39
Leon Sólheyg disk
Erlendur Simonsen 4.11.14
Olivar Johansen disk
Ísak Petersen 3.32.49
Eli Lassen 3.46.42
Jørmund Lamba 3.22.08
Óli Andreas Christianssen 5.34.08

Trolbøting FM - ÚRSLIT
1. Karl Jakob Ósa Eliasen 3.02.27
2. Jan Højgaard 3.12.39
3. Petur Henry Kristiansen 3.21.50

Togtogan 
Sjómannsskúlin - tapti
Jens Leon - vann

Vinniháskúlin - vann
Ågot - tapti

Norðborg - vann
Dýrindal - tapti

Vesturvón - vann
Smaragd - tapti

Semifinalan
Jens Leon - tapti
Vinnuháskílin - vann

Norðborg - tapti
Vesturvón - vann

Finalan
Vesturvón tapti
Vinnuháskúlin - vann

Skipaquizzin - ÚRSLIT
1. ?
2. ?
3. ?


Vinda hespu upp í noða 
Jóanis Kamp og Liljan Christiansen - 6.32.39
2. Anna Danielsen og Símun Michael Sørensen - 6.10.22
3. Jákup Pauli og Helena - 6.12.17
1. Helga Súsanna og John - 5.35.00
Jóannes Joensen og Jóna Hansen - 6.12.40
Katrin Hansen og Hanus I. Hansen - 9.54.91 
Mogens Højsted og Rannvá H. Poulsen - 6.59.32
 


Halda dregg 

Bjørn Kallsoy - Vann
Antines M. Poulsen
Fríði Johansen
Haldur Johansen

Bjarni Hammer
Jens Mortan Rasmussen
Jørgin Ragnarsson - Vann
Karl Jacob Ósa Eliasen

Johan Arnfinn Reynstind
Erlendur Simonsen
Hanus Hansen
Heri Vang - Vann

Finalan
Bjørn Kalsoy 2.28
Jørgin Ragnarsson 2.26
Heri Vang 2.00

 

Kasta falglínu
Marner Sivertsen - 2.58
Jóansen Joensen - 2.06
Erlendur Simonsen - 2.60
Karl Jacob Ósa Eliasen - 4.78
Kristian Olsen - 3.78 
Jørgin Ragnarsson - 2.04 
Hanus Hansen - 0.80
Leon Sólheyg - 1.48
Haldur Johansen - 2.08
Kari Klettsgarð í Kongstovu - 2.47
Anton Højgaard - 0.80
Brandur Kletsgarð í Kongstovu - 2.08
Jens Sigurd Justessen - 0.78
Jan Højgaard - 2.68
Jens Mortan Rasmussen - 2.56 
Høgni Danielsen - 2.76
Poul Andreasen - 2.57
Gimmi Svøstein - 2.10 
Bjørn Kalsoy - 1.79
Fríði Johansen - 0,79

1. Jens Sigurd Justesen 0,78
2. Fríði Johansen 0,79
3. Anthon Højgaard 0,80 

 


Sjómannstak 
Ísak Petersen

Agnskering
Jørgin Ragnarsson 2.44
Tróndur Sivertsen 3.08
Ísak Petersen 3.12
Leon Sólheyg 2.55

Egnikappin

Karl Jakob Ósá Eliasen 9.35.77
Tróndur Sivertsen 10.56.77
Poul Eli Jacobsen 9.15.10
Niels Jacob Absalonsen 9.37.08

Anfinn Hansen 9.04.40
Martin Simonsen 7.55.62
John Havn 7.26.04
Leon Sólheyg 9.47.68

1. John Havn 7.26.04
2. Martin Simonsen 7.55.62
3. Anfinn Hansen 9.04.40


Svimjukapping um Vánna 
Alvi Hjelm 3.14.21
Ásbjørn Hjelm ??.??.??
Cecilia Wigant Eysturdal 3.19.68 
Victoria Wigant Eysturdal 3.57.17
Erla Christiansen 5.51.07
Ólavur Jóhannesen 4.05.99
Ronja Eysturdal 5.49.88
Bára Joensen 4.40.69
Krista Mørkøre 5.43.83
Sigmundur Mørkøre 3.22.75
Helgi á Fløtti 6.28.37
Petur Heðin á Fløtti 5.59.97
Bjarni Petersen 3.04.20
Jákup Eysturdal 5.34.01
Heðin L. Olsen ??.??.??


FM í Svimjing um vágna

MENN
1. Bjarni Petersen 3.04.20
2. Alvi Hjelm 3.14.21
3. Sigmundur Mørkøre 3.22.75

Kvinnur
1. Cecilia Eysturdal 3.19.68
2. Victoria Eysturdal 3.57.17
3. Bára Joensen 4.40.69

 



*Kappingarbásar*

FM í Ripping
1. Linda Syderbø 8.52.25
2. Jóna Hansen 10.40.00
3. Kristoffur Joensen 11.52.00

FM í Vinda upp á Trol-nál
1. Sámal Olsen 19.97 sek
2. Anfinn Laksafoss 25.63 sek
3. Tummas Anthoniusen 28.59 sek

FM í Kassastápling
1. ?
2. ?
3. ?