Bestu Skip og Bátar

Bólkir 1

TG 304 Steintor OW 2380
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 2
VN 360 Vestmenningur OW 2097 og VN 390 Fram OW 2100
Er besta parið í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 3
FD 454 Kambur OW 2009
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 4A
KG 557 Brandur OW 2198
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 4B
FD 530 Norðsøki XPUF
Er bestur í nøgd fyri 2010
FD 387 Volunteer ow2279 Er bestur í virið fyri 2010
 
 
Bólkur 4T
FD 830 Jens Leon XPUE
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkir 5A
FD 761 Gunnvá OW 2342
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 5B
TN 91 Jóhan Fríði OW 2449
Er bestur í nøgd og virið fyri 2010
 
 
Bólkur 12
TG 107 Drelnes XPZK

 

Er bestur í nøgd og virið fyri 2010 

 

 

-------------------------------------------------------

 

 

Epla-flising

1. Kári Vitalis 1.17.31
2. Njál R. Petersen 1.20.98
3. Thorleif Petersen 1.32.83

John D. Olsen 1.35.79
Henny Olsen 1.39.81
Hanna Ziskasson 1.48.93
Janus Jacobsen 2.03.58
Birna í Skorti 2.05.81

-------------------------------------------------------

Trolbøting


1. Marner Sivertsen 2.55.87
2. Karl Jakob Ósa Eliasen 2.57.46
3. Haldur Johansen 3.10.51

Leon Sólheyg 4.08.98
Erlendur Simonsen 3.48.68
Eli Lassen 4.44.59
Jørmund Lambá 3.34.33
Rógvi Joensen 3.49.00
Bjarni Petersen 5.12.51
Kari Vitalis 3.19.14
Dagny Christiansen 4.00.64
Jóhan Petersen 4.28.16
Hilmar Eliasen 4.37.30
Jóhannes Jacobsen 4.13.57

-------------------------------------------------------

Togtogan

1. Jens Leon
2. Klaksvíkar Sjómannsskúli 2


Luttakarar:
Jens Leon
Klaksvíkar Sjómannsskúli 1
Klaksvíkar Sjómannsskúli 2
Jóhanna
Vesturvón
Grindabátarnir
Utstein
Skiparaskúlin

-------------------------------------------------------

Skipaquizzin

 

 

1. 
2. 
3. 

-------------------------------------------------------

Vinda hespu upp í noða
 
1. Helga Súsanna og John 4.39
2. Símun Michael og Anna 4.42
3. Leon og Kirsten 6.07

Bjørghild og Kristmund 6.23
Erla og Hallur 7.35
Malan og Øssur 7.55
John Kári og Mariann 9.02


-------------------------------------------------------

Halda dregg 

1. Bjørn Kallsoy 5.29.94
2. Øssur Steinhólm 5.08.47
3. Haldur Johansen 3.58.62

Karsten Jespersen 3.35.91
Albert Langgaard 2.06.90
Karsten Biskopstøð 1.59.43
Flóvin Fossdalsá 1.54.00
Jórun Mørkøre 1.29.62


-------------------------------------------------------

Kasta falglínu

1. Dan Hjelm 0,0m
2. Jóannes Poulsen 0,23m
3. Marner Sivertsen 0,38m


Pætur Joensen 1.10m
Eli Lassen 2.70m
Karl Jákup Ósa 4.46m
Sørmund Kalsø 1.25m
Steffan Kalsø 1.58m
Jakki Sirdal 1,36m
Karsten Joensen 1,87m
Kári Larsen 0,85m
Anton Højgaard 0,57m
Flóvin Fossdalsá 3,45m
Ísak Petersen 2,10m
Leon Sólheygg 1,02m
Kári Vitalis 1,67m
Irena Joensen 3,24m
Jónleif Christiansen 1,10m
Asbjørn Ejdesgaard 7.30m
Ulvinus Sørensen 2,40m
Jóanes Joensen 1,25m
Bjørn Kalsoy 0,46m

-------------------------------------------------------

Kasta Lodd

1. Regin Didriksen 12.05m
2. Poul Joensen 11.90m
3. Dan Hjelm 10.93m


Bjørn Kalsoy 8.80m
Steffan Kalsø 10.65m
Pætur Joensen 7.37m
Sørmund Kalsø 9.70m
Karsten Joensen 10.25m
Niclas Heri Jákupsson 9.08m
Páll Klettskarð 10.80m
Karl Jákup Ósa 9.59m
Arnfinn Havn 7.45m
Karsten Biskopstøð 10.34m
Eli Lassen 8.73m
Jónleif Christiansen 8.63m
Jóannes Poulsen 9.35m
Leon Sólheyg 8.68m
Ísak Petersen 10.64
Kári Vitalis 10.26m
Gimmi Svøðstein 9,95m
Óli 10.40

-------------------------------------------------------

Sjómannstak 

1. Ísak Petersen
2. Ásmund Joensen


Luttakarar:

Ísak 
Ásmund
Bjørn
Karsten
Frank
Jóhan
Flóvin
Arnold

-------------------------------------------------------

Agnskering

1. Jørmund Lambá 2.48.62
2. Elmar Simonsen 3.02.19
3. Leon Sólheyg 3.11.47


Flóvin Fossdalsá 4.20.00 
Eli Lassen 3.32.50
Kári Vitalis 3.26.09
Karsten Biskopstøð 3.40.69
Jógvan Heinesen "Disk"


-------------------------------------------------------

Egnikapping

1. John Havn 7.43.79
2. Martin Simonsen 8.06.68
3. Leon Sólheyg 8.40.13

Heðin Gregersen 13.44.03
Sigmund Andreasen 10.08.53
Magnus Andreasen 9.38.37
Andreasen Danielsen 9.25.28
Hans Jakki Joensen 9.17.94
Kári Vitalis 10.15.03

-------------------------------------------------------

Kelving

1. Torfinn
2. Arnold


Luttakarar:

Pætur Joensen
Karsten Biskopstøð
Kári Vitalis
Marner Sivertsen
Ragnar Joensen
Jógvan Heinesen
Bjørn Kaloy
Jónleif Christiansen
Arnold
Torfinn
Joen Petur
Ásmund
Ísak Petersen

-------------------------------------------------------


Svimjukapping um Vánna 

Menn yvir 25ár

1. Sonni Eliasen 3.14.96
2. Erlendur Simonsen 3.26.55
3. Eyðun Húsgarð 3.46.84

Kári Vitalis 4.56.43


Kvinnur yvir 25ár 

1. Ingibjørg Kristiansen 4.54.97
2. Fiona McCraig 5.56.74 


Menn undir 25ár

1. Dan Hjelm 2.29.87
2. Hjørtur á Fløtti 2.50.81
3. Ólavur Johannesen 2.55.28
  
Steinar á Torðgarði 3.23.14
Helgi á Fløtti 3.46.99
Jákup Eysturdal 4.22.07


Kvinnur undir 25ár

1. Cecilia Eysturdal 2,43,61
2. Victoria Eysturdal 3.07.41
3. Turid Christiansen 3.34.95

Victoria Biskopstøð 3.35.51
Óluva Jacobsen 3.36.45
Birita Debes 4.10.32


----------------------------------------------

Kassastápling

1. Steinmund Klakkstein 19ks
1. Rógvi Laksafoss 19ks
3. Jeggi Lorentzen 16ks

-------------------------------------------------------

Fiskikapping fyri børn á Kósini


Dreingir undir skúlaaldur

1. Rúni G. Poulsen 6,1kg
2. Brian B. Sørensen 5,6kg
3. Ári Niclassen 5,0kg


Gentir undir skúlaalur

1. Alisa Lassen 6,8kg
2. Ronja Eysturdal 6,5kg
3. Emilija Zachariassen 3,9kg


Dreingir í skúlaaldri

1. Jákup Vitalis 6,7kg
2. Høgni Louisarsson Poulsen 6,4kg
3. Heðin Badvinsson 6,3kg


Genir í skúlaaldri 

1. Marjun Klein 5,6kg
2. Sóley Klakkstein 2,3kg
3. marita Olsen 1,9kg