Úrslit 2012

Svimjikapping um Vánna

Dreingir 16 ár og yngri

1. Atli Hjelm 2,12,71

2. O Poulsen 3,26,72

 

Gentir 16 ár og yngri

1. Lív T. Eidesgaard 2,27,21

2. Victoria Eysturdal 2,32,62

3. Christa Mørkøre 3,12,40

 

Kvinnur 17 ár og eldri

1. Bara Joensen 3,00,10

2. Anna Eidesgaard 4,43,79

 

Menn 17 ár og eldri

1. Eyðun Húsgarð 2,34

2. Erling Eidesgaard 3,27,49

 

 

Fiskikappingin

Dreingir í skúlaaldri

1. Høgni Louisson Poulsen dr 11 ár 8,5 kg

2. Petur Pauli á Hædd dr 10 ár,  6,9 kg

3. Oddur Viderø Olsen dr 8 ár, 5,2 kg

 

Dreingir undir skúlaaldri

1. Brian Sørensen dr 6 ár,  6,3 kg

2. Tórarin Midjord dr 6 ár, 5,6 kg

3. Jónatan dr 5 ár, 4,1 kg

 

Gentur í skúlaaldri

1. Ronja Eysturdal gt 13 ár, 8,6 kg.

2. Lóa gt 7 ár, 4,9 kg

3. Alica Lassen gt 10 ár, 4,7 kg

 

Gentur undir skúlaaldur

1. Eyðhild Jørgensaen gt 2 ár, 5,8 kg

2. Sólveig Klakstein gt 6 ár, 5,2 kg

3. Bjørk Zachariassen gt 6 ár, 5,1 kg

 

Kassastabling

1. Birgir Jóhannesen 21 kass

2. Pauli Steinberg 20 kass

3. Jákup Michaelsen 19 kass

 

Kasta lodd

1. Steffan Kalsø

2. Ragnar Joensen

3. Sørmund Kalsø

FM í renning á Aliringi

1.       Fjalar Stefansson 22,4

2.       Stefan Gaard 23,5

3.       Heini Gregerssen 23,5

4.       Guttorm Sørensen 23,7

 

Bestu bátar og skip 2011

Bólkur 3

Virði (kr) Kambur  - Nøgd (kg) Kambur

Bólkur 4A

Virði (kr) Brandur  - Nøgd (kg) Brandur

Bólkur 4B

Virði (kr) Volunteer  - Nøgd (kg) Volunteer

Bólkur 4T

Virði (kr) Jens Leon  - Nøgd (kg) Jens Leon

Bólkur 12

Virði (kr) Drelnes  - Nøgd (kg) Drelnes

Bólkur 5A

Virði (kr) Gunnvá  - Nøgd (kg) Gunnvá

Bólkur 5B

Virði (kr)Luttur    - Nøgd (kg) Katrin

 

Eplaflysing

1. Árni Absalonsen 1.13.16

2. Heini Klakkstein 1.19.13

3. Símun Akursmørk 1.24.64

 

Trolbøting

1. Róðin Biskopstøð 3.11.82

2. Ísak Petersen 3.13.3

3. Marner Sivertsen 3.18.45

  

Togtogan

1.        Jens Leon og Olga Maria

2.       Klaksvíkar Sjómannskúli

 

Egning

1. John Havn 7.59.36

2. Leon Sólheyg 8.27.38

3. Anfinn Hansen 8.31.27

 

Agnskering

1. Jógvan Heinesen 1.24.36

2. Elmar Simonsen 1.29.89

3. Jørmund Lamba 1.30.69

 

SkipalistaQuizin

1.       Óli Hans Olsen og Leivur Sørensen

2.       Karmald Djúrhús og Jógvan Vilhelm

 

Kelving

1. Benjamin Isaksen

2. Arnold Davidsen

 

Kasta Fanglínu

1. Fríði Sigurðsson 44 cm frá plettinum

2. Sørmundur Kalsø 46 cm frá plettinum

3. Anton Højgaard 60 cm frá plettinum

 

Halda Dregg

1. Regin Jóanesarson 2.10.85

2. Óli Marner Christiansen 1.55.66

3. Jóhan Hvannastein Jacobsen 1.49.09

 

Vinda hespu upp í noða 

1.  Karl og Jórun 04.38 min.

2.  Sigmund og Anni Dahl 04.58 min.

3.  Sørin Michael Sørensen og Anni Davidsen 05.32 min.

4.  Jóannis og Osla Jórun 05.48 min.

5.  Pól Eli og Anni 05.58 min.

6.  Nina og Hentze  07.51 min.

 

Rippikapping (Kjølur)

1.        Linda Syderbøð   09:30:37

2.       Bjørghild Arnholdstdóttir  10:47:01

3.       Kaj Jacobsen   11:27:59

 

Gerða upp á Nál   ( Vónin)

1.       Eyðun Gullaksen   00:23:40

2.       Sámal Olsen  00:22:53

3.       Jørmund Lambá  00:23:66

 

Sjómannstak

1. Ísak Petersen

2. Jógvan á Lakjuni